Inga Narijauskienė

El.pašto adresas : mamudainos@gmail.com

Telefonas : 8 698 06797

Facebook'o puslapis: Mamų Dainos.

Visi mūsų užsiėmimai vyksta Vilniuje: Justiniškių 12 (šalia Spaudos rūmų) ir Pamėnkalnio 3 (miesto centre). Patalpos jaukios, erdvios, puikiai pritaikytos užsiėmimams su mažais vaikais.

 

Informacija apie patalpas, esančias Justiniškių 12:

 

Šiame pastate yra Smėlio arena.

Įėjimas į patalpas iš Viršilų gatvės, durys nuotraukoje pažymėtos balta rodykle. Eikite pro kairiąją durų dalį (dešinėje dalyje - įėjimas į Smėlio areną).

Vieta labai patogiai privažiuojama iš įvairių Vilniaus vietų, netoliese – išvažiavimas iš naujojo aplinkkelio.

Prie pat pastato yra automobilių parkavimo aikštelė, kuri yra mokama (valanda - 0,6 euro). Patekimui į aikštelę reikia atsisiųsti programėlę  "Barking". Na, o tolėliau nuo pastato galima rasti ir nemokamų parkavimo vietų, 

Mūsų salė - antrajame aukšte. (Jeigu atvažiuosite su vežimėliu, jį galite palikti apačioje, aikštelėje šalia laiptų.)

 

 

 

Informacija apie patalpas, esančias Pamėnkalnio 3:

Artmiausias orientyras ieškant mūsų patalpų : Pylimo - Pamėnkalnio - Jogailos - Islandijos gatvių sankryža. 

Įėjimas į patalpas - iš vidinio namo kiemo. Į vidinį namo kiemą galite patekti pro arką ("bromą") iš Pamėnkalnio gatvės arba iš Jogailos gatvės. (žr.nuotrauką). Jeigu arkoje esantys automobiliams skirti vartai bus uždaryti, juose rasite dureles - vartelius pėstiesiems. Šie mažesni varteliai atsidaro atskirai ir nebūna užrakinti.  

Įėjimas į patalpas nuotraukoje pažymėtas žalia rodykle.

Automobilių parkavimo vietų prie pat mūsų patalpų nėra. Artimiausios vietos palikti automobiliui - tik mokamos. Tai parkavimo vietos Smetonos gatvėje, aikštelės prie Pramogų banko, aikštelės Pamėnkalnio g. prie Medicinos banko (šiuo metu remontuojamos), požeminė stovėjimo aikštelė po Kudirkos aikšte ir Gedimino prospektu (Gedimino pr.9A, čia rasite palankiausią parkavimo kainą :) O jeigu po užsiėmimo dar užsuksite į LIDL'ą, bus dar palankiau :)).

Tam, kad patektumėte į patalpą, reikės nusileisti kelis laiptukus žemyn. Specialiai įrengto nuvažiavimo vežimėliams nėra. Taigi, atėjusioms su vežimėliu ir norinčioms įsiridenti jį į vidų reikės vežimėlį nusiridenti laiptukais arba nusinešti. Esant poreikiui, visada vienos kitoms padedam :)
Kitas variantas - vežimėlį galima palikti lauke, jis gali būti pastatytas taip, kad būtų matomas pro mūsų langus.