Inga Narijauskienė

El.pašto adresas : info@mamudainos.lt

Telefonas : 8 698 06797

Facebook'o puslapis: Mamų Dainos.

Visi mūsų užsiėmimai vyksta Vilniuje: Justiniškių 12 (šalia Spaudos rūmų) ir Pamėnkalnio 3 (miesto centre). Patalpos jaukios, erdvios, puikiai pritaikytos užsiėmimams su mažais vaikais.

 

Informacija apie patalpas, esančias Justiniškių 12:

 

Šiame pastate yra Smėlio arena.

Įėjimas į patalpas iš Viršilų gatvės, durys nuotraukoje pažymėtos balta rodykle.

Vieta labai patogiai privažiuojama iš įvairių Vilniaus vietų, netoliese – išvažiavimas iš naujojo aplinkkelio.

Prie pat pastato yra automobilių parkavimo aikštelė, kuri yra mokama (valanda - 0,6 euro). Patekimui į aikštelę reikia atsisiųsti programėlę  "Barking". Na, o tolėliau nuo pastato galima rasti ir nemokamų parkavimo vietų, 

Mūsų salė - antrajame aukšte. (Jeigu atvažiuosite su vežimėliu, jį galite palikti apačioje, aikštelėje šalia laiptų.)

 

 

 

Informacija apie patalpas, esančias Pamėnkalnio 3:

Artmiausias orientyras ieškant mūsų patalpų : Pylimo - Pamėnkalnio - Jogailos - Islandijos gatvių sankryža. 

Įėjimas į patalpas - iš vidinio namo kiemo. Į vidinį namo kiemą galite patekti pro arką ("bromą") iš Pamėnkalnio gatvės arba iš Jogailos gatvės. (žr.nuotrauką). Arka ("broma") iš Jogailos gatvės yra be vartų. o iš Pamėnkalnio gatvės – su vartais. Jeigu ateisite iš Pamėnkalnio gatvės, tai arkoje esantys automobiliams skirti vartai bus uždaryti, tačiau juose yra atskiros durelės - varteliai pėstiesiems. Šie mažesni varteliai atsidaro atskirai ir nebūna užrakinti.  

Įėjimas į patalpas nuotraukoje pažymėtas žalia rodykle.

Automobilių parkavimo vietų prie pat mūsų patalpų nėra. Artimiausios vietos palikti automobiliui - tik mokamos. Tai parkavimo vietos Smetonos gatvėje, aikštelės prie Pramogų banko, aikštelės Pamėnkalnio g. prie Medicinos banko, požeminė stovėjimo aikštelė po Gedimino prospektu (Gedimino pr.9A).

Tam, kad patektumėte į patalpą, reikės nusileisti kelis laiptukus žemyn. Specialiai įrengto nuvažiavimo vežimėliams nėra. Taigi, atėjusioms su vežimėliu ir norinčioms įsiridenti jį į vidų reikės vežimėlį nusiridenti laiptukais arba nusinešti. Esant poreikiui, visada vienos kitoms padedam :)