Šokių pamokos mamytėms su vaikais nešynėse

Vaikų auginimo džiaugsmuose nardančioms mamytėms kartais pritrūksta laiko sau  - juk norisi ir malonaus atokvėpio, ir aktyvaus pajudėjimo, ir pasilinksminimų, ir susitikimų su draugėmis . . .  Šokiai su vaikais nešynėse - nuostabus būdas įgyvendinti visus šiuos norus kartu. Pastaruoju metu įvairiose pasaulio šalyse kuriasi mamyčių, šokančių kartus su vaikais nešynėse, grupės - 'Salsa Mama', 'Baby Salsa', 'Latino Bambino' ir daug kitų. Šiuo smagiu užsiėmimu žavisi vis daugiau ir daugiau žmonių.

Šie šokiai gerina nuotaiką bei suteikia didelį malonumą ir mažyliams, ir jų mamoms. Tai puikus būdas naudingai ir smagiai praleisti laiką kartu su savo vaiku.

Mūsų užsiėmimuose pramoksite pagrindinius įvairių šokių žingsnelius - salsos, lėto valso, svingo, bačiatos, sambos, tango ir t.t. Turėsite puikią progą pasinerti į šokio malonumą, o saugiai prie jūsų prisiglaudę vaikai susipažins su nuostabiu muzikos pasauliu judėdami pagal įvairius ritmus kartu su jumis.

Šokti galima ir su kūdikiais, ir su 1 ar 2 metų vaikais. Yra galimybė į užsiėmimus pakviesti vaikų nešiojimo specialistę-profesionalę, kuri padės pasirinkti tinkamą nešynę, pakonsultuos dėl tinkamos vaiko padėties. Šokti su vaikais nešynėse galima net tris pirmuosius vaiko metus, o teisingai pririštą vaiką laikyti žymiai lengviau, negu rankose.

Įrodyta, kad šokiai su mažyliais aktyvina jų smegenų veiklą, stiprina nervų sistemą bei raumenyną ir koordinaciją, lavina ritmo jausmą, gerina miegą. Šie užsiėmimai ypatingai sustiprina vaikų saugumo jausmą, pasitikėjimą jumis bei jūsų tarpusavio ryšį. Mažyliams gera ir naudinga būti prisiglaudus - tyrimai patvirtina, kad daug nešiojami vaikai auga protingesni, ramesni ir labiau pasitikintys savim. Mažyliai, prisiglaudę prie laimingų šokančių mamų, jaučiasi saugūs ir laimingi (net ir tie vaikai, kurie jau nebenori būti nešiojami, su didžiausiu malonumu būna šokančios mamos nešynėje).

Šokiai stiprina jūsų kūną, suteikia energijos, atneša džiaugsmą! Šokdamos su savo vaikais patirsite daug gražių akimirkų ir mėgausitės smagia veikla - gera nuotaika garantuota !

Jau virš 20 metų šoku pramoginius šokius. Noriu pasidalinti su jumis šokio džiaugsmu :)

 

Mamų šokių užsiėmimai vyksta kartą per savaitę. Vieno susitikimo trukmė - 45 min. 

 

Užsiėmimai vyksta susirinkus grupei.  

UŽSIREGISTRUOTI galite ČIA.

Jeigu turite klausimų, mielai į juos atsakysiu - drąsiai kreipkitės.