Mažylių grupės užsiėmimų kainos

Mažylių grupės užsiėmimų kainos

 

Mokėjimo pavadinimasKaina Aprašymas ir galiojimo laikas
Keturių kartų abonementas40 eurųAbonementas galioja penkias savaites. Per šį laiką galima aplankyti iki keturių užsiėmimų(Abonemento galiojimas nepratęsiamas, jo galiojimo pradžia užfiksuojama jo įsigijimo metu.)
Dvylikos savaičių abonementas85 eurai

Per 12 savaičių galima aplankyti iki 12 užsiėmimų.  (Abonemento galiojimas nepratęsiamas, galiojimo pradžia užfiksuojama jo įsigijimo metu. Įsigijus šį abonementą ir aplankius visus 12 užsiėmimų vienos pamokėlės kaina - tik 7,08 eur.)

Mokėjimas už vieną užsiėmimą 15 eurų 
Mokėjimas už vieną užsiėmimą su nuolaida10 eurųNuolaida gali būti taikoma tik pirmajam užsiėmimui, už kurį sumokama iš anksto pavedimu. (Jeigu dėl kažkokių priežasčių jūs norėtumėte perkelti savo iš anksto apmokėtą atvykimą į kitą dieną, būtina informuoti apie tai ne vėliau negu 24 val. iki pradžioje pasirinkto užsiėmimo. Jeigu apie pasikeitusius planus laiku nepranešama, užsiėmimo laikas neperkeliamas, o iš anksto sumokėtas mokestis negrąžinamas.)

Pastaba. Vienkartiniai apsilankymai galimi tik tada, kai grupėje yra laisvų vietų. Šiuo atveju jūsų atvykimą būtina suderinti iš anksto, sutartą dieną jums rezervuojama vieta grupėje.

Mokėjimo laikas ir būdas. Užsiėmimai apmokami iš anksto arba atėjus į užsiėmimą. Mokėti galite grynais arba mokėjimo pavedimu. 

Mamų Dainų užsiėmimus lankančių patogumui mūsų grupių dydis yra ribojamas. Kai norinčių yra daugiau, negu galiu priimti, pirmenybė suteikiama sumokėjusiems iš anksto, turintiems abonementus ir anksčiau užsiregistravusiems. Mažylių grupės lankymo taisykles rasite čia

 

Sąskaita mokėjimo pavedimui - SEB banko sąskaita nr. LT37 7044 0001 0063 1406, pavedimas Ingai Narijauskienei (banko kodas 70440;  paskirties laukelyje įrašykite savo bei jūsų vaiko vardus).

Pastaba. Nurodytos kainos skirtos porai 'vienas suaugęs + vienas vaikas'. Jeigu norėtumėte lankyti užsiėmimus su dvynukais, jeigu norėtumėte atsivesti vyresnį vaiką, jeigu norėtumėte, kad užsiėmime dalyvautų dar vienas suaugęs žmogus (tėtis, auklė, močiutė, sesė, draugė,...), būtinai suderinkite šią galimybę su manim. Tos pačios šeimos narių apsilankymams taikomos nuolaidos.

 

Užsiregistruoti