Susipažinkime
Inga

Susipažinkime


Sveiki,
Esu Inga - dviejų šaunių vaikų mama :)

Žinau, kad mūsų būsenai ir mintims didelį poveikį daro aplink skambanti muzika ir kiti mus supantys garsai. Jaučiu, kaip stipriai muzika ir balsai veikia mane. Muzika ne tik suartina žmones ir sukelia malonius prisiminimus - ji geba lavinti mūsų protą, ji moka gydyti mūsų kūnus bei sielas. Klausydami muzikos ar dainuodami galime nuspalvoti savo gyvenimą naujomis spalvomis.

Augindama dukrą ir sūnų nuo pat pirmųjų dienų ieškojau kuo daugiau įvairios informacijos apie garsų ir muzikos įtaką kūdikiams, apie artimą bendravimą su mažyliais, rinkau jiems tinkamus žaidimus bei daineles, domėjausi skirtingais ankstyvojo vaikų ugdymo būdais. Tai, kas man patiko, pritaikiau mūsų šeimoje. Žaisdami žaidimus, dainuodami daineles ir sekdami pasakas vaikams kartu su vyru kartais pajausdavome, kad pritrūkome tinkamo repertuaro, tad kūrėme savo daineles, pasakas, žaidimus bei lopšines, patys vertėme patikusias iš kitų kalbų.

Šiuo metu mano vaikai jau užaugę, o susidomėjimas ankstyvuoju vaikų ugdymu pirmaisiais jų gyvenimo metais neišblėso. Savo patirtį nuolat pildau naujomis žiniomis. Sukauptą informaciją perduodu kitoms šeimoms pamokėlėse, kurias vedu jau keletą metų. Mamos ir tėčiai, atėję su savo mažyliais, čia išgirsta daug įvairios informacijos apie ankstyvąjį vaiko vystymąsi, išmoksta daug dainelių, žaidimų ir lopšinių.

Lauksiu ir jūsų!