Kūdikių grupės užsiėmimų kainos

Kūdikių grupės užsiėmimų kainos

 

Mokėjimo pavadinimasKaina              Aprašymas ir galiojimo laikas
Keturių kartų abonementas

40 eurų

 

Abonementas galioja penkias savaites. Per šį laiką galima aplankyti iki keturių užsiėmimų. (Abonemento galiojimas nepratęsiamas, jo galiojimo pradžia užfiksuojama jo įsigijimo metu.)
Viso ciklo abonementas100 eurųAbonementas skirtas visam dvylikos susitikimų ciklui.
Aplankyti galima iki dvylikos užsiėmimų. (Įsigijus šį abonementą ir aplankius visus 12 užsiėmimų vienos pamokėlės kaina - tik 8.33 eur.)
Svarbu: šio abonemento galiojimo laikas neribojamas, tad jeigu jums nepavyks sudalyvauti kuriame nors užsiėmime, kviesiu ateiti į jį su kita Kūdikių grupe.
Mokėjimas už vieną užsiėmimą 15 eurų 
Mokėjimas už vieną užsiėmimą su nuolaida10 eurųNuolaida gali būti taikoma tik pirmajam užsiėmimui, už kurį sumokama iš anksto pavedimu. (Jeigu dėl kažkokių priežasčių jūs norėtumėte perkelti savo iš anksto apmokėtą atvykimą į kitą dieną, būtina informuoti apie tai ne vėliau negu 24 val. iki pradžioje pasirinkto užsiėmimo. Jeigu apie pasikeitusius planus laiku nepranešama, užsiėmimo laikas neperkeliamas, o iš anksto sumokėtas mokestis negrąžinamas.)

Pastaba. Vienkartiniai apsilankymai galimi tik tada, kai grupėje yra laisvų vietų. Šiuo atveju jūsų atvykimą būtina suderinti iš anksto, sutartą dieną jums rezervuojama vieta grupėje.

 

Mokėjimo laikas ir būdas. Užsiėmimai apmokami iš anksto arba atėjus į užsiėmimą. Mokėti galite mokėjimo pavedimu arba grynais. 

Mamų Dainų užsiėmimus lankančių patogumui mūsų grupių dydis yra ribojamas. Kai norinčių dalyvauti skaičius yra didesnis, negu galiu priimti, pirmenybė suteikiama sumokėjusiems iš anksto, turintiems abonementus ir anksčiau užsiregistravusiems. Kūdkių grupės lankymo taisykles rasite čia

 

Sąskaita mokėjimo pavedimuiSEB banko sąskaita nr. LT37 7044 0001 0063 1406, pavedimas Ingai Narijauskienei (banko kodas 70440;  paskirties laukelyje įrašykite savo bei jūsų vaiko vardus).

 

Pastaba. Nurodytos kainos yra skirtos porai 'vienas suaugęs + vienas vaikas'. Jeigu norėtumėte lankyti užsiėmimus su dvynukais, jeigu norėtumėte kartu atsivesti vyresnį vaiką, jeigu norėtumėte, kad užsiėmime dalyvautų dar vienas suaugęs žmogus (tėtis, auklė, močiutė, sesė, draugė,...), būtinai suderinkite šią galimybę su manim. Tos pačios šeimos narių apsilankymams taikomos nuolaidos.

 

Užsiregistruoti